З полону РФ визволили 19 воїнів зі Львівщини — ОВА (доповнено)

Під час обміну полоненими, що відбувся 23 липня, додому повернулись дев'ятнадцятеро військовослужбовців з Львівської області.
Про це повідомив очільник військової адміністрації регіону Максим Козицький.
Він зазначив, що деталі оприлюднить згодом. А втім, вранці 24 липня глава ОВА розповів, що серед військових, які повернулись додому з російської неволі, є Михайло Дацко та Євген Буковський. Обидва родом зі Золочівського району.
Доповнено о 15:16:
За повідомленням ЛОВА, з полону також повернувся воїн зі Самбора Олег Ванівський. Він воював з березня 2023 року, служив у військовій частині А4667. Від червня 2023 року його вважали зниклим безвісти в населеному пункті Діброва Кремінського району Луганської області.
Доповнено о 14:43:
У Львівській ОВА повідомили, що додому повертаються ще п'ятеро воїнів зі Львівщини:
- Юрій Глушенко — прикордонник, який боронив «Aзовстaль». Перебував у полоні з травня 2022 року.
- Олексій Єфименко, який потрапив у полон у червні 2022 року на Луганщині.
- Тарас Карбач, що опинився у ворожій неволі поблизу села Діброва Луганської області – у червні 2023 року.
- Назарій Нога. Чоловік чекав на звільнення з травня 2022 року. У полон потрапив біля Лисичанська.
- Іван Сас у лютому потрапив до рук окупантів біля Часового Яру.
Доповнено о 13:26
За словами Козицького, додому також повернулись захисник із Львівського району — Юрій Козар. Він — житель Рави-Руської. Служив у 1 Донецькому прикордонному загоні Східного регіонального управління Держприкордонслужби України. З березня 2022 року воїн перебував у ворожому полоні.
Також звільнили воїна із Шептицького району Андрія Топоровського. Андрій проживає у селі Забужжя. Став на захист України ще на початку війни, а у березні 2022 року знову повернувся на фронт. Служив у лавах Держприкордонслужби. У квітні 2022 року воїн потрапив у полон.
Обмін полоненими 23 липня
Між Україною та РФ відбувся дев'ятий етап обміну полоненими увечері 23 липня.
Воїни, яких повернули сьогодні, захищали Україну на різних напрямках фронту. Багато з них пробули в полоні понад три роки.
У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомили, що додому повертаються воїни ЗСУ, Державної прикордонної служби, Нацгвардії та Нацполіції України. Серед них солдати, сержанти та офіцери.