Від початку року Львівщина зібрала 36,7 млрд грн податків

гроші
Фото ілюстративне/depositphotos

За 11 місяців 2025 року до загального фонду бюджету Львівської області надійшло 36,7 млрд грн податків і платежів.

Про це повідомили в департаменті фінансів Львівської ОВА.

Там додали, що планові показники перевиконали — на 907 млн грн, або 3%. Річний план уже виконано на 94%.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, фінансова динаміка регіону залишається стабільною. Порівняно з аналогічним періодом 2024 року надходження збільшилися на 6,2 млрд грн — це на 20% більше.

До загального фонду обласного бюджету за січень–листопад надійшло 5,6 млрд грн, що на 4% перевищує план і на 18% більше, ніж торік.

До спеціального фонду бюджету надійшло 3 млрд грн. Це на 588 млн грн, або на 25% більше, ніж за 11 місяців 2024 року.

Зросли й надходження до державного бюджету: платники Львівщини сплатили 149,5 млрд грн, що на 32,7 млрд грн (28%) більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Нагадаємо, як на Львівщині отримати до мільйона гривень на бізнес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: