В одному зі львівських парків облаштовують нові оздоровчі стежки

теренкур
Чоловіки встановлюють дерев'яний стовпець в рамках робіт з ознакування теренкурів в парку Горіховий Гай/ЛМР

У львівському парку «Горіховий Гай» почали позначати теренкури. Тут з’явиться п’ять маршрутів різної складності, якими можуть користуватися мешканці для оздоровчих прогулянок.

Про це повідомили у львівській міськраді.

У межах проєкту облаштують п’ять маршрутів трьох рівнів складності: легкі довжиною 520 і 525 метрів, середні — 1561 та 1798 метрів, і один складний маршрут завдовжки 5484 метри.

В управлінні екології міськради зазначають, що теренкури мають стати ще однією можливістю для мешканців і ветеранів проводити час активно та з користю для здоров’я. Це вже п’ятий львівський парк із такими стежками — раніше їх облаштували у Знесінні, Замарстинівському парку, парку 700-річчя Львова та у парку Івана Павла ІІ.

Маршрути для «Горіхового Гаю» розробив доктор медичних наук і лікар Андрій Базилевич, а макети стендів підготували фахівці департаменту архітектури та просторового розвитку.

Проєкт реалізують у межах ініціативи UNBROKEN Ukraine, яка спрямована на фізичне та психологічне відновлення через доступну активність. За словами заступниці начальника управління екології Оксани Луцко, теренкури важливі не лише для фізичного оздоровлення, а й для ментальної стійкості — прогулянки серед зелені та тиші допомагають відновлюватися.

Нагадаємо, що таке теренкур, чим він корисний та де ним займатися у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: