Більше тисячі каналізаційних колодязів відремонтували у Львові цього року

Фахівці ремонтують каналізаційний колодязь/ЛМР

Від початку року «Львівводоканал» замінив 249 каналізаційних люків і відремонтував 1057 колодязів.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Там додали, що загалом на балансі підприємства є понад 30 000 каналізаційних колодязів у різних районах міста.

У Львівводоканалі пояснюють, що справні люки та колодязі безпосередньо впливають на безпеку пішоходів і транспорту, а також на стабільну роботу каналізаційної системи. Належний технічний стан мереж зменшує кількість аварійних ситуацій і знижує навантаження на очисні споруди та довкілля.

У підприємстві зазначають, що рівні та надійно закріплені люки, які не просідають і не створюють шуму на дорогах.

Водночас у Львівводоканалі уточнюють, що не всі каналізаційні люки у місті перебувають на балансі підприємства. Частину з них обслуговують газові, енергетичні, телекомунікаційні служби, а також міські служби дощової каналізації.

Мешканців закликають повідомляти про просідання, пошкодження або відсутність люків чи провали біля колодязів у кол-центр Львівводоканалу за телефонами (032) 259-15-50 або (032) 259-15-51. Дзвінки приймають цілодобово.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: