Аварія на водогоні у Львові: мешканцям поступово почали подавати воду

вода тече з душу
Ілюстративне фото/depositphotos.com.ua

Після аварії на водогоні у Львові мешканцям почали поступово відновлювати водопостачання.

Про це повідомило комунальне підприємство «Львівводоканал».

«Ми слідкуємо за наповненням мережі за показниками датчиків тиску і запускаємо воду поступово, поетапно. Різкий запуск може спричинити гідравлічні удари, повітряні пробки та нові порив... У частині будинків водопостачання вже відновлюється, і вода поступово з’являється у кранах мешканців. До когось вона дійде швидше, до когось — пізніше й повільніше», — пояснили у «Львівводоканалі».

Також на підприємстві додали, що мешканці верхніх поверхів можуть очікувати постачання довше. Оскільки воно залежить від роботи станцій підкачки у будинках.

Нагадаємо, 13 січня на вул. Княгині Ольги, 59−61 у Львові виник порив на водогоні, якому понад 50 років. На місці аварії протягом ночі працювали ремонтні бригади «Львівводоканалу». Аби забезпечити мешканців водою, на визначених локаціях розмістили ємності з водою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: