В січні у Львові привітали чотирьох довгожителів
У січні свої 100 і більше років відзначили четверо мешканців Львова.
Про це повідомили у Львівській міськраді.
Столітні ювілеї відзначили Юлія Стефанко та Леонід Беркун. Ще двоє довгожителів — Ніна Сукачевa, якій виповнився 101 рік, та Тетяна Федюкова, яка відсвяткувала 105-річчя.
З нагоди ювілеїв довгожителям вручили грошову допомогу від міста, пам’ятну монету та вітальний лист від міського голови. Як повідомила керівниця управління соціального захисту Львівської міської ради Тетяна Колесник, мешканцям, яким виповнилося 100 років, традиційно дарують 10 тисяч гривень, а тим, хто відзначає 101 рік і більше, — таку ж грошову виплату.
У міській раді зазначають, що у Львівській громаді цю традицію підтримують уже понад 18 років. Працівники управління соціального захисту щороку особисто вітають усіх довгожителів, яким виповнилося 100 і більше років.
Читайте також: Понад 60 довгожителів торік: як Львів допомагає людям старшого віку.