Два медичні коледжі на Львівщині планують реорганізувати
На Львівщині планують реорганізувати Самбірський та Бориславський медичні коледжі. Їх приєднають до Львівського фахового коледжу післядипломної освіти.
Про це інформує пресслужба Львівської обласної ради.
Як наслідок, функціонуватиме Львівський обласний медичний фаховий коледж, який матиме філії у Самборі та Бориславі.
За словами т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я обласної військової адміністрації Вікторії Мойсей, такі зміни мають створити потужний медичний кластер.
«Основне наше завдання — це створити потужний освітній медичний кластер шляхом об’єднання цих трьох коледжів. Це забезпечить підвищення якості медичної фахової освіти, оптимізацію ресурсів та управління, також покращить доступ до сучасної медичної інфраструктури та інновацій, зокрема до тренінгових центрів», — зазначила Мойсей.
Нагадаємо, рішенням облради Львівський обласний кардіоцентр приєднають до госпіталю ветеранів.