Нового голову Ради ректорів обрали на Львівщині

image - 2026-02-19T185527.128
Засідання Ради ректорів. Фото/ пресслужба ЛОВА

У четвер, 19 лютого, у Львові відбулося засідання Ради ректорів, де обрали нового голову.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної військової адміністрації.

Попереднім очільником Ради ректорів був колишній ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобал.

Під час засідання ради ректорів відбулося голосування за нового голову. За його результатами ним стане ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, академік НАН України та професор Роман Гладишевський. Він на два роки очолить організацію.

Він зазначив, що питання просування наукових проєктів доцільно активніше розвивати в межах міжуніверситетської співпраці, як-от Асоціації університетів. Окрему увагу ректор приділив соціальним ініціативам, зокрема спільним проєктам для ветеранів і внутрішньо переміщених осіб, а також необхідності напрацювання справедливих і прозорих підходів до підтримки студентів і науково-педагогічних працівників.

Крім того, учасники засідання Ради ректорів домовилися, що новообраний голова в найкоротші терміни організує роботу з підготовки та внесення змін до положення Ради ректорів Львівщини. Наступну зустріч запланували провести у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Підкреслимо, що головна мета Ради ректорів координація освітньої, наукової, інноваційної та організаційної діяльності закладів вищої освіти області та напрацювання спільних рішень щодо розвитку вищої освіти в регіоні.

Читай також: як і де можна навчатися на «нульовому курсі» у Львові

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: