Сьогодні Львівщина вшановує пам’ять захисниці Наталії Депи

642848855_1352752986884255_4916542243230331058_n

Львівщина згадує захисницю Наталію Депу.

Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

Щоденно о 9 годині – загальнонаціональна хвилина мовчання. Зупиніться, де б ви не були, і вшануйте світлу пам’ять усіх, хто загинув за Україну через російську агресію.

Народилася у Львові. Ще під час Революція Гідності Наталія волонтерила — сортувала медикаменти, які передавали до Києва. А з початком повномасштабного вторгнення без вагань стала до лав оборонців разом із батьком і братом. «Там медиків не вистачає, а я стільки всього знаю…» — сказала вона рідним.

Наталія служила керівницею фельдшерського пункту 218-го окремого батальйону 125-ї окремої важкої механізованої бригади. Побратими знали її за позивним Вітамінка. Свій бойовий шлях розпочала на Харківщині, згодом боронила Сумщину та Донеччину. У Бахмут, Часів Яр і Костянтинівка вона рятувала життя наших воїнів.

Окрім служби, організовувала збори для медиків і військових, закуповувала дрони та необхідне спорядження. Дбала і про покинутих тварин — котів та собак, яких згодом розбирали по підрозділах.

Поховали захисницю на Полі почесних поховань Личаківський цвинтар у Львові.

Посмертно Наталію нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: