У «Дії» зʼявилась нова послуга: тепер можна оформити податковий номер для дитини
У застосунку «Дія» запустили послугу з оформлення РНОКПП для дітей. Подати заяву можна онлайн, без відвідування податкової.
Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації.
Раніше для отримання податкового номера потрібно було звертатися до податкової інспекції та подавати паперову заяву. Тепер це можна зробити у смартфоні через застосунок. Після присвоєння номера батьки або підлітки від 14 років можуть замовити електронну картку платника податків. Вона має таку саму юридичну силу, як і паперовий документ.
У «Дії» доступні два окремі сервіси. Перший — РНОКПП дитини. Він відображатиметься у застосунку одного з батьків і доступний для дітей до 17 років.
Другий сервіс — електронна картка платника податків. Її можна отримати для себе або для дитини від 14 років. Документ містить QR-код, за допомогою якого можна підтвердити дані.
Щоб скористатися послугою, потрібно авторизуватися у застосунку «Дія», обрати відповідну послугу, заповнити коротку форму та підтвердити запит. Після цього документ з’явиться у переліку цифрових карток. Нові послуги доступні користувачам, чиї дані є в державних реєстрах.
Нагадаємо, наскільки подорожчали продукти на Львівщині у квітні.