У Львові розширили програму підтримки ветеранського бізнесу: як до неї долучитися

zobrazhennya_2026-02-17_213733290
Ілюстративне фото/ Ветеранський ярмарок/ЛМР

Львівська міська рада погодила зміни до програми «Відвага до бізнесу». Тепер участь у ній зможуть брати більше ветеранів, членів їхніх родин і підприємців.

Про це повідомили у Львівській міськраді.

Тепер учасниками програми можуть бути ветерани війни незалежно від дати набуття статусу, зокрема з 2014 року. Також податися можуть члени сімей ветеранів і члени сімей загиблих, зниклих безвісти або полонених військовослужбовців.

Раніше участь у програмі була доступна лише для ветеранів, які брали участь у бойових діях після 24 лютого 2022 року.

Зміни також стосуються навчання. Діючі підприємці, які зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності понад 12 місяців, зможуть брати участь у грантовому конкурсі без обов’язкового навчального курсу.

За потреби для них можуть організовувати тематичні навчання за запитом.

Для учасників, які тільки планують відкрити власну справу і ще не мають зареєстрованого бізнесу, офлайн-тренінги залишаються обов’язковими.

За словами директорки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Інни Свистун, програму започаткували у 2023 році для підтримки ветеранів та членів їхніх сімей. Вона зазначила, що тепер податися на підтримку можуть усі ветерани, які захищали Україну після Революції Гідності.

Також учасників програми поділили на дві категорії: тих, хто лише планує започаткувати бізнес, і тих, хто вже має власну справу та хоче її розширити. Навчання надалі організовуватиме департамент економічного розвитку через ЛКП «Центр підтримки підприємництва Львівської міської ради».

Програма «Відвага до бізнесу» діє у Львові для підтримки ветеранського підприємництва, розвитку власної справи та економічної адаптації ветеранів і їхніх родин. Про цю ініціативу ми розповідали тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: