На Львівщині оберуть директорів двох професійних коледжів
На Львівщині триває конкурс на посади директорів двох професійних коледжів у Шептицькому. До відбору допустили трьох кандидаток.
Про це повідомили у Львівській обласній раді.
Йдеться про Шептицький професійний коледж технологій та дизайну і Шептицький професійний коледж енергетики та технологій.
1 червня відбулися засідання конкурсних комісій. Члени комісій розглянули документи, які подали кандидати на участь у конкурсі. До конкурсного відбору на посаду директора Шептицького професійного коледжу енергетики та технологій допустили двох кандидаток — Любов Осміловську та Ольгу Запісоцьку. На посаду директорки Шептицького професійного коледжу технологій та дизайну допустили одну кандидатуру — Оксану Білик.
Наступним етапом мають стати загальні збори трудових колективів. На них кандидатки представлять програми розвитку закладів на середньострокову перспективу.
Такі збори в обох коледжах запланували на 9 червня. Після цього мають відбутися співбесіди з кандидатками та визначення переможців конкурсів.
Більше про реформу профтехів ми розповідали у нашому подкасті: