На одному з проспектів Львова облаштували велодоріжку
На проспекті Червоної Калини, біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці, облаштували велосипедну доріжку.
Про це повідомила адміністрація Сихівського району.
Як зазначили в райадміністрації, велоінфраструктура на локації буде безперервною. На місцях перетину з проїзною частиною доріжки йтимуть на одному рівні.
Окрім цього, на проспекті Червоної Калини почали облаштовувати доступний хідник.
Як розвивають велоінфраструктуру у Львові
Додамо, що торік велосипедну доріжку облаштували також з протилежного боку проспекту, біля центру Довженка. Загалом у 2025-му у Львові облаштували понад десять кілометрів велоінфраструктури.
Цьогоріч у місті планують прокласти приблизно удвічі більше. Про це для ІА Дивись.info розповідав заступник директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури з питань велоінфраструктури Орест Олеськів.
Роботи хочуть провести на близько 60 ділянках. Найбільше — у Сихівському та Личаківському районах. «Це не означає, що всі з них будуть реалізовані. Але... очікуємо, що вдасться подвоїти результат минулого року, тобто, 10,5 кілометра велоінфраструктури. Ми очікуємо, що цьогоріч вдасться зробити близько 20 км — це приблизно 30 ділянок», — розповідав посадовець.