Львівські акробати виграли «срібло» етапу Кубка світу
Четверо львівських акробатів виграли срібну медаль Кубка світу.
Про це інформує офіс спорту Львівської міської ради.
Збірну України представляли львів'яни Юрій Савка, Тарас Яруш, Юрій Пуш та Станіслав Кукурудз. До змагань спортсменів готували Костянтин Кукурудз, перша тренерка Галина Бенько та хореографиня Анжела Бойко.
Додамо, що цей етап Кубка світу був завершальним. Він відбувався 19-21 червня у польському Жешуві
До слова, раніше ми повідомляли, що збірна Львівщини перемогла на чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств серед молоді.