Лучники зі Львівщини виграли медалі чемпіонату світу серед військових

стрільба з лука
Ветеран стріляє з лука у муніципальному стрілецькому тирі «Стрільниця»/Фото: Ілечко Анна для ІА Дивись.info

Львівські спортсмени виграли низку медалей чемпіонату світу зі стрільби з лука серед військовослужбовців.

Про це повідомляє департамент спорту, молоді та туризму Львівської обласної військової адміністрації.

Хто здобув нагороди

Чемпіонами та призерами змагань стали:

  • Вероніка Марченко та Олег Сорока — «золото» в дисципліні Double Recurve Team;
  • Інна Короленко — «золото» на змаганнях CISM із світовим рекордом;
  • Вероніка Марченко, Дзвенислава Черник та Соломія Гнип — «срібло» у команді;
  • Соломія Гнип — «бронза».

Чемпіонат світу об’єднав 214 спортсменів та параспортсменів з 17 країн світу. Збірну України представляли дев'ять військовослужбовців Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони у Львові.

До слова, раніше львівська спортсменка виборола «бронзу» чемпіонату Європи з фехтування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: