Лучники зі Львівщини виграли медалі чемпіонату світу серед військових
Львівські спортсмени виграли низку медалей чемпіонату світу зі стрільби з лука серед військовослужбовців.
Про це повідомляє департамент спорту, молоді та туризму Львівської обласної військової адміністрації.
Хто здобув нагороди
Чемпіонами та призерами змагань стали:
- Вероніка Марченко та Олег Сорока — «золото» в дисципліні Double Recurve Team;
- Інна Короленко — «золото» на змаганнях CISM із світовим рекордом;
- Вероніка Марченко, Дзвенислава Черник та Соломія Гнип — «срібло» у команді;
- Соломія Гнип — «бронза».
Чемпіонат світу об’єднав 214 спортсменів та параспортсменів з 17 країн світу. Збірну України представляли дев'ять військовослужбовців Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони у Львові.
До слова, раніше львівська спортсменка виборола «бронзу» чемпіонату Європи з фехтування.