В Україні можуть підвищити штрафи за перевищення швидкості

дорога
ілюстративне фото/ЛМР

В Україні можуть підвищити штрафи для водіїв за перевищення швидкості.

Про це повідомила народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк.

У парламенті пропонують ввести такі штрафи:

  • за перевищення на понад 20 км/год — 680 грн;
  • за перевищення на понад 40 км/год — 2 040 грн;
  • за перевищення на понад 60 км/год — 2 720 грн;
  • за перевищення на понад 80 км/год — 3 400 грн;
  • за перевищення п'ять і більше разів за рік — 17 000 грн.

За словами нардепки, зараз за перевищення на понад 20 км/год водії сплачують 340 грн, а за понад 50 км/год — 1 700 грн.

Ці норми закладені у законопроєкті «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за дії, які призводять до травматизму та смертності на дорогах».

До слова, торік у Верховній Раді також зареєстрували проєкт закону про зміну штрафів. Детальніше про нього — читайте тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: