З вулиць Львова прибрали вже понад сотню занедбаних авто
Зі львівських вулиць на арештмайданчик перемістили вже понад сотню покинутих авто.
Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.
Так, цими днями евакуювали ще 5 автівок, які роками стояли без руху та порушували благоустрій. Вони були розміщені на:
- просп. Червоної Калини, 99;
- вул. Шафарика, 10-А;
- вул. Медової Печери, 9−11;
- вул. Гориня, 27;
- вул. Хоткевича, 66.
Що роблять з покинутими авто у Львові
Нагадаємо, у жовтні 2024 року в місті анонсували інвентаризацію покинутих та занедбаних автівок.
На таких авто розміщують наліпки про те, що у власника є 30 днів, щоб забрати його. Якщо власник не прибере свою автівку самостійно, її перемістять на арештмайданчик. Там вона зберігатиметься до шести місяців. Аби повернути автівку, власник має звернутися до поліції. Також йому доведеться заплатити за зберігання. Перші сім днів обійдуться у 120 грн, а кожна наступна доба — по 20 грн.
Якщо і за пів року ніхто не зголоситься, то автівку продадуть на аукціоні. Кошти за неї власник зможе отримати протягом трьох років. Інакше вони перейдуть Львівській громаді.
Загалом на арештмайданчик перемістили вже 103 покинуті автомобілі.