Плавці зі Львівщини виграли шість медалей чемпіонату України
Плавці зі Львівщини виграли шість медалей чемпіонату України серед кадетів.
Про це інформує офіс спорту Львівської міської ради.
Хто здобув медалі чемпіонату
Серед представників Львівщини чемпіонами та призерами стали:
- Маркіян Павлишин — «золото» на дистанції 800 м вільним стилем; «золото» на дистанції 400 м вільним стилем;
- Давид Коляда — «золото» на дистанції 100 м вільним стилем; «срібло» на дистанції 100 м брасом;
- Тимур Букреєв — «срібло» на дистанції 200 м батерфляєм;
- Вікторія Порада — «бронза» на дистанції 100 м батерфляєм.
За підсумками змагань до трійки найкращих збірних України увійшли Дніпропетровська, Рівненська та Одеська області.
Додамо, що чемпіонат України відбувся у Львові. У турнірі взяли участь 316 спортсменів із 20 областей України та Києва.