Плавці зі Львівщини виграли шість медалей чемпіонату України

729991780_1572675021093824_666104179697965358_n
Чемпіонат України з плавання серед кадетів/Офіс спорту ЛМР

Плавці зі Львівщини виграли шість медалей чемпіонату України серед кадетів.

Про це інформує офіс спорту Львівської міської ради.

Хто здобув медалі чемпіонату

Серед представників Львівщини чемпіонами та призерами стали:

  • Маркіян Павлишин — «золото» на дистанції 800 м вільним стилем; «золото» на дистанції 400 м вільним стилем;
  • Давид Коляда — «золото» на дистанції 100 м вільним стилем; «срібло» на дистанції 100 м брасом;
  • Тимур Букреєв — «срібло» на дистанції 200 м батерфляєм;
  • Вікторія Порада — «бронза» на дистанції 100 м батерфляєм.

За підсумками змагань до трійки найкращих збірних України увійшли Дніпропетровська, Рівненська та Одеська області.

Додамо, що чемпіонат України відбувся у Львові. У турнірі взяли участь 316 спортсменів із 20 областей України та Києва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: