Через спеку на Львівщині оголосили найвищий рівень небезпечності

спека
Фото ілюстративне/depositphotos

Через спеку на Львівщині оголосили третій, червоний рівень небезпечності.

Про це повідомив Львівський гідрометцентр.

«Очікується подальше підвищення температури повітря: 28–30 червня вдень сильна спека 35–38°, місцями надзвичайна спека до 40° тепла. Такі погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних, комунальних підприємств, руху автомобільного та електротранспорту, негативно впливатимуть на життєдіяльність населення», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, у четвер, 25 червня у Львові температура повітря піднялася до +30,2°C. Це стало новим рекордом для цього дня за весь період спостережень. У п'ятницю, 26 червня, на Львівщині прогнозують до +32°.

Про те, як пережити спеку без шкоди для здоров’я та які симптоми не варто ігнорувати, читайте у матеріалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: