Чотирьох воїнів зі Львівщини посмертно відзначили нагородами
Чотирьох полеглих воїнів зі Львівщини посмертно нагородили державними відзнаками.
Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація.
Так, орденами «За мужність» ІІІ ступеня нагородили:
- Андрія Поповича. Чоловік у 20 років долучився до Сил оборони, служив стрільцем-снайпером у складі 25-ї окремої десантно-штурмової Січеславської бригади. Загинув у 20-річному віці у квітні 2023 року на Луганщині. Понад два роки його вважали зниклим безвісти.
- Андрія Гром’яка. Чоловік служив у 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді, виконував бойові завдання на Покровському напрямку. Загинув у серпні 2024 року під час бою поблизу Парасковіївки у віці 42 років.
- Василя Томашевського. Захисник долучився до Сил оборони у 19 років та повернувся до війська з початком повномасштабної війни. Служив у 44-й окремій артилерійській бригаді імені Гетьмана Данила Апостола, був розвідником-далекомірником. Загинув поблизу Новопавлівки на Запоріжжі під час бойового завдання. Воїнові було 26 років.
Читайте також: Львівську бригаду нагородили відзнакою «За мужність та відвагу».
Також «Лицарським Хрестом» посмертно відзначили Віталія Ветрова. Чоловік брав участь в АТО з 2014 року. Продовжив службу і з початком повномасштабного вторгнення РФ. Загинув у віці 43 років 14 квітня 2024 року на Донеччині. Тривалий час чоловіка вважали зниклим безвісти.
Нагадаємо, 26 червня на Львівщині прощаються з п'ятьма воїнами.