Ще один оператор запустив технологію 5G на львівському вокзалі
Технологія 5G для користувачів «Київстару» стала доступною на головному залізничному вокзалі Львова.
Про це повідомили на сайті компанії «Київстар».
«Щоб користуватися 5G, ваш телефон має підтримувати цю технологію. Якщо ваша SIM-картка підтримує 4G, замінювати її не потрібно, адже 5G використовує той самий тип SIM-карт, що й 4G», — пояснили в компанії.
Нагадаємо, на початку квітня 5G на вокзалі також запустила компанія «Vodafone». А від «Київстару» технологією можна скористатися ще й в історичному центрі міста.
Що таке 5G та які його переваги
Нагадаємо, технологія запрацювала у Львові у січні цього року. Місто стало одним із перших в Україні для її тестування.
5G — це чергове покоління мобільного зв'язку. Завдяки йому швидкість передавання даних є вищою, затримки зменшуються, робота мережі у навантажених локаціях стає стабільнішою. Загалом 5G може обслуговувати до одного мільйона пристроїв на одному квадратному кілометрі.
Найбільше користі технологія має для бізнесу, професійних користувачів та сервісів, для яких важливі стабільність та мінімальна затримка.
«Переваги 5G особливо відчутні під час відеодзвінків і онлайн-нарад, у роботі з хмарними сервісами, а також у місцях масового перебування людей, де мережі 4G часто перевантажені», — розповідав для ІА Дивись.info керівник управління з питань цифрового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Олексій Степовий.
Детальніше про те, де доступний 5G та які у нього переваги — читайте у нашому матеріалі.