З російського полону до України повернули 160 воїнів
Додому з російського полону повертаються 160 українських воїнів. Вони були в полоні ще з 2022 року.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Він розповів, що серед звільнених сьогодні — військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. За словами президента, вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.
Фото військових, які повернулися з російського полону 26 червня 2026 року:



Раніше ми розповідали, що з російського полону повернули 6 захисників зі Львівщини