На Львівщині викрили схему незаконного переправлення чоловіка до Румунії

3
Фото/Львівська обласна прокуратура

У Львові затримали 30-річного місцевого мешканця, якого підозрюють в організації незаконного переправлення чоловіка мобілізаційного віку за кордон. За даними слідства, свої послуги він оцінив у 8 тис. доларів США.

Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

За даними слідства, наприкінці квітня цього року львів’янин дізнався, що чоловік мобілізаційного віку хоче виїхати з України попри обмеження воєнного стану. Після цього він нібито вирішив заробити на незаконному переправленні.

Для реалізації схеми підозрюваний, за даними правоохоронців, залучив інших наразі невстановлених осіб. Вони мали забезпечити перетин державного кордону поза пунктами пропуску до Румунії.

Слідчі задокументували кілька етапів перемовин, які чоловік проводив через довірену особу «клієнта». Свої послуги він оцінив у 8 тис. доларів США та запевняв, що особисто гарантує успішний виїзд. За його словами, перетин кордону мав тривати близько 40 хвилин після отримання коштів.

Крім того, за додаткові 300 євро підозрюваний та його спільники нібито обіцяли допомогти легалізувати в’їзд до Європи та гарантували, що чоловіка не депортують назад в Україну.

16 червня львів’янин отримав обумовлену суму на території одного з авторинків Львова. Після цього його затримали правоохоронці.

Чоловікові повідомили про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України — організація та сприяння незаконному переправленню людини через державний кордон, вчинені з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб.

Слідчі дії тривають. Правоохоронці встановлюють інших людей, які можуть бути причетними до цієї схеми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: