На Золочівщині в озері втопився 15-річний хлопець
У селі Заводське Буської громади Золочівського району в озері втопився місцевий мешканець 2011 року народження. Обставини події встановлюють.
Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
За даними департаменту, повідомлення про загибель на воді надійшло 28 червня близько 01:12.
Відомо, що в озері втопився місцевий мешканець 2011 року народження.
Обставини події встановлюються.