На Золочівщині в озері втопився 15-річний хлопець

4c73acd798be40a8a60ccfac9d8c2601xgpktuyi0mbirfh_image

У селі Заводське Буської громади Золочівського району в озері втопився місцевий мешканець 2011 року народження. Обставини події встановлюють.

Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

За даними департаменту, повідомлення про загибель на воді надійшло 28 червня близько 01:12.

Відомо, що в озері втопився місцевий мешканець 2011 року народження.

Обставини події встановлюються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: