У Львові на вул. Стрийській завершили асфальтування і відкрили ремонтовану ділянку для руху транспорту

5332320632814901748-3cb0a91a
Фото/ЛМР

На вул. Стрийській на відрізку від просп. Івана Павла ІІ до вул. Вернадського — з непарної сторони у напрямку в'їзду у місто — завершили суцільне асфальтування і вже відкрили цю ділянку для проїзду транспорту

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Відтак тролейбус № 22, автобусні маршрути і приватний транспорт вже їздять цим відрізком дороги.

Натомість тролейбуси № 23 і № 25 повернуться на звичні маршрути вже від завтра, 28 червня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: