У Львові на вул. Стрийській завершили асфальтування і відкрили ремонтовану ділянку для руху транспорту
На вул. Стрийській на відрізку від просп. Івана Павла ІІ до вул. Вернадського — з непарної сторони у напрямку в'їзду у місто — завершили суцільне асфальтування і вже відкрили цю ділянку для проїзду транспорту
Про це повідомляє Львівська міська рада.
Відтак тролейбус № 22, автобусні маршрути і приватний транспорт вже їздять цим відрізком дороги.
Натомість тролейбуси № 23 і № 25 повернуться на звичні маршрути вже від завтра, 28 червня.