Померла доцентка факультету журналістики Львівського університету Соломія Онуфрів
У Львові 4 липня на 49-му році життя померла кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри української преси факультету журналістики ЛНУ Соломія Онуфрів.
Про це повідомляє Львівський національний університет імені Івана Франка.
Соломія Онуфрів була гаранткою магістерської освітньої програми «Журналістика» та експерткою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Усе своє професійне життя вона присвятила науковій діяльності, зокрема дослідженням у галузях політичної комунікації, психології конфлікту, риторики та постколоніальних студій.
Авторству Соломії Онуфрів належать десятки наукових праць та сотні публікацій. Студенти та колеги запам’ятали її як висококваліфіковану викладачку, мудру наставницю та щиру людину.
Прощання з Соломією Онуфрів відбудеться сьогодні 4 липня о 15:00 у капличці лікарні Святого Пантелеймона на вулиці Миколайчука, 9. Чин похорону проведуть 5 липня в селі Корчин.