Львівський стрілець виграв дві медалі чемпіонату світу
Львівський спортсмен Роман Березіцький виграв «золото» й «срібло» чемпіонату світу зі стрільби по рухомій мішені.
Про це повідомляє обласне відділення Національного олімпійського комітету.
Чемпіоном світу Березіцький став у команді разом з Данилом Даніленком та Денисом Баблюком. А срібну медаль спортсмен виграв в особистих змаганнях з перемінного бігу по рухомій мішені.
Як зазначили у відділенні НОК, Роман Березіцький є майстром спорту України міжнародного класу. Спортсмена тренують Даніїл Войшнаровіч та Любов Шабат.
Додамо, що чемпіонат світу проходить в естонському Таллінні з 20 до 26 липня. На ньому розігрують 17 комплектів нагород серед спортсменів із 16 країн світу.
Нагадаємо, раніше спортсмени зі Львівщини посіли друге місце на чемпіонаті України з кульової стрільби.