Через атаку РФ у Львові змінили рух транспорту (доповнено)

тролейбус
Фото ілюстративне/ЛМР

Через перекриття вулиць Патона та Виговського внаслідок влучання російської ракети громадський транспорт курсує зі змінами.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Відтак, автобуси №14, 21, 27, 48, 92 курсують по вул. Городоцькій до Мотозаводу та повертають на вул. Виговського

Тролейбуси №23 та №30 тимчасово не курсують.

Доповнено о 7:03

Автобуси № 11, 14, 16, 18, 21, 23, 27, 48, 51 курсують по вул. Кульпарківській із проїздом по вулиці С. Петлюри, Кульчицької і надалі за маршрутом.

Доповнено о 8:55

Тролейбус № 23 частково відновив роботу. Він курсує від Автовокзалу до кільця Кульпарківська — Володимира Великого. Тролейбус № 30 ще не відновлено.

Про атаку на Львів

У ніч проти 30 липня російські війська атакували Львів. Повітряну тривогу в області оголосили о 04:12. За кілька хвилин у місті пролунали вибухи, працювали сили протиповітряної оборони. Небезпека тривала до 05:16.

Унаслідок атаки пошкоджені житлові будинки на вулицях Патона та Виговського, де виникли пожежі. Рятувальники й медики працюють на двох локаціях. Відомо про декілька десятків поранених. Рятувальна операція триває.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: