У лікарнях залишаються 7 постраждалих внаслідок обстрілу Львова — Садовий

foto-41
Наслідки атаки РФ по Львову 30 липня 2026 року, вулиця Патона/Ілечко Анна для ІА Дивись.info

Станом на вечір 30 липня семеро постраждалих залишаються в лікарнях через атаку Росії на Львів. Відомо про одну загиблу людину.

Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Мешканці отримають компенсації

За словами міського голови, близько 500 мешканці та мешканок, чиї будинки постраждали під час російського обстрілу отримали консультації у виїзних ЦНАПах.

«Ще 32 людям місто надало тимчасовий прихисток, щоб вони мали де переночувати цієї ночі. Надалі вони отримуватимуть щомісячну компенсацію на оренду житла. Доки їхні домівки не будуть відновлені. Також на місці можна оформити компенсацію за вибиті вікна та двері»,  зазначив Андрій Садовий.

Він додав, що львівські готелі безкоштовно прихистили людей, чиї домівки зруйнувала російська ракета.

Російська атака по Львову 30 липня

Росіяни атакували Львів ракетами удосвіта 30 липня. Унаслідок влучань були пошкоджені житлові будинки на вулицях Патона та Виговського. Постраждала 31 людина.

Як раніше повідомила начальниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Марта Матюшко, до закладів охорони здоров'я Львова за допомогою звернулися 25 постраждалих, з яких 15 доставили в стаціонари Першого територіального об'єднання Львова, зокрема дитина 6 років. Також 10 людей звернулись самостійно до травмпункту.

Відомо, про одного загиблого чоловіка. Ним виявився працівник поліції Володимир Шандра.

Рятувальники продовжують працювати на місці події.

За результатами засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій, місто повністю відбудує житло для мешканців, які його втратили. До завершення відновлення місто компенсуватиме оренду житла. Всі консультації щодо оформлення компенсацій можна буде отримати у виїзних ЦНАПах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: