дивись.info

Понад шістдесят спортсменів Львівщини готуються до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року

Наказом Міністерства молоді і спорту України за № 4720 від 29.12.2015 року затверджено список спортсменів України – кандидатів до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Спортсмени розподілені трьома групами: елітна, провідна, перспективна. Про це Дивись Інфо повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Львівщину у цьому списку представляють 63 спортсмени (серед них 33 жінок) – представники 12 видів спорту (бокс, вільна боротьба, важка атлетика, велосипедний спорт, веслування, дзюдо, художня гімнастика, стрільба з лука, стрільба кульова, сучасне п’ятиборство, теніс настільний, фехтування). 11 львів’ян із них є Заслуженими майстрами спорту України. Найбільше атлетів області представлено у вільній боротьбі (19), стрільбі злука (10), фехтуванні (10), кульовій стрільбі (7).

При цьому до елітної групи спортсменів України входять 18 представників Львівщини – серед яких видатні постаті світового спорту: Яна Шемякіна (фехтування), Дмитро Грачов, Маркіян Івашко, Георгій Іваницький (стрільба злука), Юлія Ткач, Оксана Гергель, Василь Шуптар (вільна боротьба), Роман Бондарук, Олег Царьков, Павло Коростильов (кульова стрільба), Ігор Шимечко (важка атлетика), Тарас Міщук (веслування), Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) та ін.

Наймолодшим представником Львівщини у списках кандидатів на участь у чергових Іграх Олімпіади є 17-річна борчиня Соломія Вольська (вільна боротьба), найстаршою за віком – досвідчена Леся Леськів (кульова стрільба).

Не представлено атлетів Львівської області у спискових складах таких видів спорту: бадмінтон. греко-римська боротьба, веслування академічне. веслувальний слалом, вітрильний спорт, спортивна гімнастика, кінний спорт, легка атлетика, плавання, плавання синхронне, стрибки у воду, стрибки на батуті, стрільба стендова, теніс, триатлон, тхеквондо (ВТФ).

Список спортсменів Львівської області – кандидатів до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року

у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

Бокс – 3 спортсменів (чоловіки)

Перспективна група

  1. (1) Іван Данча (1994);
  2. (2) Назар Куротчин (1993),
  3. (3) Роберт Мартон (1997, консолідований залік Закарпатська область)

Вільна боротьба – 19 спортсменів (3 чоловіків, 16 жінок)

Елітна група

  1. (4) Василь Шуптар (1991, консолідований залік м. Київ)
  2. (5) Оксана Гергель (1994, консолідований залік Волинська область)
  3. (6) Лілія Горішна (1994, консолідований залік Волинська область)
  4. (7) Тетяна Кіт (1994, консолідований залік Івано-Франківська область)
  5. (8) Юлія Ткач (Остапчук) (1989, консолідований залік Волинська область)

Провідна група

  1. (9) Андрій Квятковський (1990, консолідований залік Івано-Франківська область)
  2. (10) Юлія Благіня (1994, консолідований залік Хмельницька область)
  3. (11) Тетяна Лавренчук (1993, консолідований залік Житомирська область)
  4. (12) Лариса Скоблюк (1993, консолідований залік Рівненська область)

Перспективна група

  1. (13) Іван Петрів (1992, консолідований залік Івано-Франківська область)
  2. (14) Оксана Ващук (1989, консолідований залік Волинська область)
  3. (15) Соломія Вольська (1999)
  4. (16) Олександра Когут (1987)
  5. (17) Мар’яна Колос (1997)
  6. (18) Ангеліна Лисак (1998)
  7. (19) Марія Лівач (1991, консолідований залік Тернопільська область)
  8. (20) Оксана Лівач (1997, консолідований залік Івано-Франківська область)
  9. (21) Алла Черкасова (1989, консолідований залік Хмельницька область)
  10. (22) Ольга Шнайдер (1992)

Важка атлетика – 2 спортсменів (чоловіки)

Елітна група

  1. (23) Ігор Шимечко (1986)

Провідна група

  1. (24) Володимир Гоза (1996)

Велосипедний спорт – 1 спортсмен (жінка)

Перспективна група

  1. (25) Тетяна Клімченко (1994)

Веслування на байдарках і каное – 2 спортсменів (чоловіки)

Елітна група

  1. (26) Тарас Міщук (1995)

Перспективна група

  1. (27) Віталій Вергелес (1989)

Художня гімнастика – 1 спортсменка

Провідна група

  1. (28) Анастасія Возняк (1998, консолідований залік м. Київ)

Дзюдо – 4 спортсменів (3 чоловіків, 1 жінка)

Провідна група

  1. (29) Сергій Дребот (1987)
  2. (30) Василина Кириченко (1996)

Перспективна група

  1. (31) Денис Біліченко (1988, консолідований залік Дніпропетровська область)
  2. (32) Дмитро Канівець (1991, консолідований залік Полтавська область)

Стрільба з лука – 10 спортсменів (5 чоловіків, 5 жінок)

Елітна група

  1. (33) Дмитро Грачов (1983)
  2. (34) Георгій Іваницький (1992)
  3. (35) Маркіян Івашко (1979)

Провідна група

  1. (36) Вероніка Марченко (1993)
  2. (37) Катерина Палеха (1980)

Перспективна група

  1. (38) Сергій Макаревич (1995)
  2. (39) Максим Попович (1996)
  3. (40) Соломія Гнип (1997)
  4. (41) Наталія Лук′янова (1995)
  5. (42) Соломія Трапезнікова (1997)

Стрільба кульова – 7 спортсменів (4 чоловіків, 3 жінок)

Елітна група

  1. (43) Роман Бондарук (1974)
  2. (44) Павло Коростильов (1997)
  3. (45) Олег Царьков (1988)
  4. (46) Наталія Кальниш (1974, консолідований залік Дніпропетровська область)

Провідна група

  1. (47) Поліна Конарєва (1997, консолідований залік Дніпропетровська область)

Перспективна група

  1. (48) Володимир Пастернак (1989)
  2. (49) Леся Леськів (1963)

Сучасне п’ятиборство – 2 спортсменів (чоловіки)

Елітна група

  1. (50) Андрій Федечко (1990)

Провідна група

  1. (51) Юрій Федечко (1992, консолідований залік м. Київ)

Теніс настільний – 2 спортсменів (1чоловік, 1 жінка)

Перспективна група

  1. (52) Олександр Дідух (1982, консолідований залік Чернігівська область)
  2. (53) Ірина Моцик (1990)

Фехтування – 10 спортсменів (5 чоловіків, 5 жінок)

Елітна група

  1. (54) Шемякіна Яна (1986, консолідований залік м. Київ)
  2. (55) Анфіса Почкалова (1990)
  3. (56) Ксенія Пантелєєва (1994)

Провідна група

  1. (57) Юлія Свистіль (1995)
  2. (58) Олександра Сенюта (1991, консолідований залік м. Київ)

Перспективна група

  1. (59) Клод Юнес (1989)
  2. (60) Павло Сирачинський (1986)
  3. (61) Ростислав Герцик (1989)
  4. (62) Пилип Колесніков (1992)
  5. (63) Олександр Ваулін (1994)

Додаток

СПИСОК

спортсменів Львівської області – кандидатів до участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

Прізвище, ім’я та по батькові Дата народження Розряд ФСТ Область Школа Вид програми Кращий результат
БОКС
  перспективна група
1. Данча Іван Іванович 16.04.1994 МСУ Динамо

Україна

Львівська ШВСМ 64 1ЧУ 2015
2. Куротчин Назар Васильович 17.10.1993 МСУ Динамо   Україна Львівська ШВСМ 49 1ЧУ 2015
3. Мартон Роберт Павлович 28.02.1997 МСУ Спартак

Освіта

Львівська     Закарпатська ДЮСШ-2 91 3ЧСм 2014, 1ЧСю 2013
БОРОТЬБА ВІЛЬНА
  Чоловіки
  елітна група
4. Шуптар Василь Іванович 27.01.1991 МСУМК ЗСУ

Спартак

Львівська

м. Київ

65 3ЧC 2015, 3ЄІ 2015
  провідна група
5. Квятковський Андрій Васильович 02.02.1990 МСУМК Динамо

Освіта

Львівська

Ів.-Франківська

65 2МТ 2015, 1ЧУ 2015
  перспективна група
6. Петрів Іван Іванович 07.10.1992 МСУ Динамо

Освіта

Львівська

Ів.-Франківська

65 4КС 2014, 1ЧУм 2015
Жінки
  елітна група
7. Гергель Оксана Василівна 20.06.1994 МСУМК Динамо Львівська   Волинська 63 1ЧC 2015
8. Горішна Лілія Романівна 26.12.1994 МСУМК Спартак

Освіта

Львівська Волинська 53 1ЧЄм 2015
9. Кіт Тетяна Орестівна 01.09.1994 МСУМК Спартак Львівська

Ів.-Франківська

55 3ЧС 2015, 2КЄ 2015
10. Ткач (Остапчук) Юлія Анатоліївна 26.09.1989 ЗМСУ Динамо Львівська Волинська 63 3ЧC 2015
  провідна група
11. Благіня Юлія Олегівна 21.02.1990 МСУМК Динамо Львівська     Хмельницька 53 2КЄ 2015
12. Лавренчук Тетяна Вікторівна 03.03.1993 МСУМК Динамо Львівська     Житомирська 58 2ЄІ 2015, 2КЄ 2015
13. Скоблюк Лариса Петрівна 02.03.1993 МСУМК Динамо

Колос

Львівська     Рівненська 58 3ЧЄ 2015
  перспективна група
14. Ващук Оксана Олегівна 04.03.1989 МСУМК Динамо

Освіта

Львівська   Волинська 75 1ЧУ 2015
15. Вольська Соломія Василівна 31.08.1996 МСУ Спартак Львівська 63 2КЄ 2015, 1ЧУ 2015
16. Когут Олександра Зеновіївна 09.12.1987 ЗМСУ Динамо Львівська 48 1ЧУ 2015
17. Колос Мар’яна Орестівна 04.01.1997 МСУ Динамо Спартак Львівська 46 2ЧСк 2015, 2ЧЄк 2015
18. Лисак Ангеліна Вікторівна 12.01.1998 МСУ Спартак Львівська 60 1ЧЄк 2015,   1ЧСк 2015
19. Лівач Марія Василівна 03.09.1991 МСУ Динамо Львівська     Тернопільська 48 2КЄ 2015
20. Лівач Оксана Василівна 14.05.1997 МСУ Динамо

Освіта

Львівська       Ів.Франківська 48 3ЧЄю 2015,   3ЧСю 2015
21. Черкасова Алла Костянтинівна 05.05.1989 МСУМК Динамо

Освіта

Львівська       Хмельницька 69 2КЄ 2015
22. Шнайдер Ольга Михайлівна 18.01.1992 МСУ Колос

Динамо

Львівська 53 5ЧЄю 2015,   1ЧУ 2015
ВАЖКА АТЛЕТИКА
Чоловіки
  елітна група
23. Шимечко Ігор Миронович 27.05.1986 ЗМСУ Динамо   Україна Львівська Локомотив +105 кг 6ОІ 2012
  провідна група
24. Гоза Володимир Олегович 15.04.1996 МСУ ЗСУ

Спартак

Львівська ДЮСШ”Е” ШВСМ 94 кг 2ЧСю 2015
ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ
  Жінки
  перспективна група
25. Клімченко Тетяна Ігорівна 08.05.1994 МСУ ЗСУ Львівська КДЮСШ ШВСМ трек 10ЧЄ 2015,   3ЧЄм 2014,                 1ЧУ 2015
ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
Чоловіки
  елітна група
26. Міщук Тарас Вікторович 22.07.1995 МСУМК Україна Львівська СДЮСШОР “Веслярик” С-2 1000м 3ЧС 2015
  перспективна група
27. Вергелес Віталій Вікторович 15.11.1989 МСУМК Динамо Колос Львівська ШВСМ Отаман С-4 1000м 2ЧСм 2015
ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ
Жінки
  провідна група
28. Возняк Анастасія Романівна 09.12.1998 МСУ Динамо м. Київ     Львівська “Школа Дерюгіних” груп.

вправи

7ЧС 2014
ДЗЮДО
Чоловіки
  провідна група
29. Дребот Сергій Володимирович 16.05.1987 МСУМК Колос

Динамо

Львівська СДЮШОР 73 кг 3ЄІ 2015, 3ЧЄк 2015
  перспективна група
30. Біліченко Денис Олександрович 28.02.1988 МСУ Освіта Динамо Дніпропетровська               Львівська ШВСМ 60 кг 1 ЧУ 2015
31. Канівець Дмитро Миколайович 22.08.1991 МСУ Динамо Полтавська Львівська ШВСМ 73 кг 2ЧУ 2015
  Жінки
  провідна група
32. Кириченко Василина Василівна 13.01.1996 МСУ Освіта Львівська СДЮШОР +78 кг 1ЧЄю 2015
СТРІЛЬБА З ЛУКА
  Чоловіки
  елітна група
33. Грачов Дмитро Олегович 05.12.1983 ЗМСУ Динамо Львівська ШВСМ команда 5ОІ 2012
34. Іваницький Георгій Володимирович 06.05.1992 МСУМК Динамо

Україна

Львівська СДЮСШОР особисто 1ЄІ 2015, 1ЧЄм 2015
35. Івашко Маркіян Володимирович 15.05.1979 МСУМК Динамо   Україна Львівська ШВСМ команда 5ОІ 2012
  перспективна група
36. Макаревич Сергій Олександрович 25.01.1995 МСУ ЗСУ Львівська КДЮСШ команда 5ЧСю 2015
37. Попович Максим Павлович 19.08.1996 МСУ Динамо Львівська КДЮСШ команда 5ЧСю 2015
  Жінки
  провідна група
38. Марченко Вероніка Сергіївна 03.04.1993 МСУМК Колос Львівська КДЮСШ особисто 8ЧС 2015
39. Палеха Катерина Борисівна 20.09.1980 ЗМСУ Динамо Львівська ШВСМ команда 9ОІ 2012
  перспективна група
40. Гнип Соломія Степанівна 09.10.1997 МСУМК ЗСУ Львівська УФК команда 1ЧЄю 2015
41. Лук’янова Наталія Вадимівна 20.01.1995 МСУ Україна Львівська ДЮСШ команда 3ЧЄю 2014
42. Трапезнікова Соломія Василівна 11.11.1997 МСУ ЗСУ Львівська КДЮСШ СКА 1 команда 4ЧЄк 2014
СТРІЛЬБА КУЛЬОВА
Чоловіки
  елітна група
43. Бондарук Роман Романович 20.061974 ЗМСУ Динамо

Україна

Львівська ШВСМ пістолет 5ЧС 2014
44. Коростильов Павло Сергійович 05.11.1997 МСУМК ЗСУ Львівська ЛДУФК пістолет 5ЧС 2014
45. Царьков Олег Сергійович 22.03.1988 МСУМК ЗСУ Львівська ШВСМ гвинтівка 1ЧЄ 2014, 2КС 2015
  перспективна група
46. Пастернак Володимир Ігоревич 06.11.1989 МСУ Динамо Львівська ШВСМ пістолет 1ЧЄ 2014
Жінки
  елітна група
47. Кальниш Наталія Олегівна 02.07.1974 ЗМСУ ЗСУ Дніпропетровська Львівська ШВСМ СК “Метеор” гвинтівка 3ЧС 2014
  провідна група
48. Конарєва Поліна Андріївна 22.10.1997 МСУМК Динамо Дніпропетровська

Львівська

ОШВСМ пістолет 8ЧС 2014
  перспективна група
49. Леськів Леся Северинівна 17.10.1963 ЗМСУ ЗСУ Львівська ШВСМ гвинтівка 3ЧС 2014
СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО
Чоловіки
  елітна група
50. Федечко Андрій Миронович 05.12.1990 ЗМСУ ЗСУ Львівська ШВСМ особисто 3ЧС 2015
  провідна група
51. Федечко Юрій Миронович 15.08.1992 МСУМК ЗСУ

Спартак

м. Київ

Львівська

ШВСМ естафета 1ЧЄ 2015
ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ
Чоловіки
  перспективна група
52. Дідух Олександр Ігорович 12.02.1982 МСУМК Україна Чернігівська   Львівська ШВСМ особ / ком 1ЧУ 2015
Жінки
  перспективна група
53. Моцик Ірина Петрівна 31.07.1990 МСУМК Україна Львівська ШВСМ особ/ ком 1ЧУ 2015
ФЕХТУВАННЯ
Чоловіки
  перспективна група
54. Юнес Клод Марк 09.07.1989 МСУ Динамо Львівська ШВСМ рапіра 1ЧУ 2015
55. Сирачинський Павло Миколайович 17.08.1986 МСУ Динамо Львівська ШВСМ рапіра 6ЧУ 2015
56. Герцик Ростислав Андрійович 05.03.1989 МСУМК Динамо Львівська ШВСМ рапіра 7ЧУ 2015
57. Ваулін Олександр Ігорович 08.10.1994 МСУ Динамо Львівська ШВСМ шпага 7КУ 2015
58. Колесніков Пилип Андрійович 22.12.1992 МСУ Освіта Львівська ЛДЮСШ-2 рапіра 5ЧУ 2015
Жінки
  елітна група
59. Шемякiна Яна Володимирівна 05.01.1986 ЗМСУ Динамо Україна м. Київ     Львівська КМШВСМ, ШВСМ шпага 3ЧС 2015
60. Почкалова Анфіса Сергіївна 01.03.1990 ЗМСУ Динамо   Україна Львівська ШВСМ шпага 3ЧС 2015
61. Пантелєєва Ксенія Геннадіївна 11.05.1994 МСУМК Динамо

Україна

Львівська ШВСМ шпага 3ЧС 2015
  провідна група
62. Свистіль Юлія Володимирівна 31.03.1995 МСУМК Динамо   Україна Львівська ЛДУФК шпага 3ЧСю 2015
63. Сенюта Олександра Володимирівна 20.04.1991 МСУ Динамо м. Київ     Львівська КМШВСМ, Атлет рапіра 6ЧЄ 2015

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама