НМПУ у Львові вимагає розслідувати факт перешкоджання журналісту у Стебнику

30 травня під час відеозйомки зборів трудового колективу Стебницької міської лікарні головний лікар та депутат Стебницької міської ради Андрій Пукало завдав тілесних ушкоджень журналісту “Трускавецької газети” та активісту місцевого осередку Руху ЧЕСНО Руслану Солонцю. У журналіста діагностували перелом кістки лівої стопи.

Трускавецьке міське управління міліції зареєструвало кримінальне провадження за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналіста за ч.1 ст.171 КК України. Досудове розслідування триває та перебуває на контролі Дрогобицької міжміського прокуратури.

«Вимагаємо повного і об’єктивного розслідування в межах провадження та притягнення винних до кримінальної відповідальності», - міститься у заяві НМПУ.

Причиною цього конфлікту стало те, що під час зборів журналіст вирішив з'ясувати, чи мають якісь підстави звинувачення в корупції, які прозвучали 29 травня під час звіту Дрогобицької міської організації "Батьківщини". Зокрема, факти, озвучені під час цього звіту, кидають тінь підозри як на окремих людей з команди народного депутата Романа Ілика, так і окремих депутатів Дрогобицької міськради від "Батьківщини". Одним з цих депутатів є головлікар Стебницької міської лікарні.

Тому, окрім перешкоджання журналістській діяльності, активісти профспілки вимагають розслідувати передумови конфлікту – звинувачення у вчиненні корупційних дій.

На думку журналістів, Представники Партії Регіонів надають політичного, та й навіть фашистського забарвлення діям депутата.  Зокрема, перший заступник Голови парламентської фракції Партії регіонів Михайло Чечетов зазначає, що «неофашисти з опозиції почали бити журналістів».

«Завдання тілесних ушкоджень Руслану Солонцю потребує суспільного розголосу не як чергове протистояння політичних сил, а прояв порушення прав журналістів. Як депутат, так і будь-яка інша пересічна людина не може перешкоджати професійній журналістській діяльності», - зазначено у заяві.

З вимогами, висловленими у заяві, активісти НМПУ у Львові спрямовують звернення до керівництва Дрогобицької міжміської прокуратури.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

У Львові відбудеться літературний вечір – зустріч з українським письменником та волонтером Андрієм Любкою

У Львові відбудеться літературний вечір – зустріч з українським письменником та волонтером Андрієм Любкою

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: