Актуальні теми:

Підтримати

На Львівщині поширюють інформацію про ЄС

З метою поширення інформації про Європейський Союз та підведення підсумків діяльності шкільних євроклубів за рік, з 1 до 2 червня на базі дитячої туристичної бази «Карпати», що у с. Кам’янка Сколівського району, пройшов VIII Обласний форум шкільних європейських клубів.

Організаторами заходу були департамент з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Центром європейської інформації у Львові.

У роботі форуму взяли участь 13 шкільних європейських клубів з різних районів та міст області. Зазначимо, до складу кожного євроклубу входили 4 учні та один керівник. Для учасників форуму було організовано ряд тренінгів. Члени шкільних євроклубів спробували відтворити засідання Європейського парламенту в симуляційній грі, де обговорювалось питання вступу України до Європейського Союзу, інформує прес-служба ОДА.

Крім цього, учасники запустили 12 жовтих небесних ліхтариків у небо, що символізували 12 зірок на прапорі ЄС. На площі біля Будинку творчості дітей та юнацтва м. Сколе шкільні євроклуби представляли країни-члени Європейського Союзу, такі як Польща, Словенія, Румунія, Чеська Республіка, Франція, Іспанія, Кіпр, Словаччина, Великобританія, Німеччина, Швеція, а також Україну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: