дивись.info

У Львові обмежать рух транспорту

У Львові обмежать рух транспорту

Цими вихідними, 21-23 червня, у Львові відбудеться фестиваль ретро-автомобілів Leopolis Grand Prix. Тут буде представлено близько 200 старовинних авто.

У зв’язку з проведенням заходів, у суботу частково буде обмежено рух транспорту по трикутнику вул. Вітовського – вул. Гвардійська – вул. Стрийська. А на просп. Свободи відбудуться тимчасові зміни у русі автотранспортних засобів.

«Будуть зміни в русі, які стосуватимуться проспекту Свободи, де на лівій стороні буде відбуватись виставка ретро-автомобілів. Тому ми домовились з ДАІ, щоб рух пустити правою стороною у реверсному напрямку, тобто туди і назад, так як це було під час ремонтних робіт на проспекті нещодавно. Тобто, люди зможуть проїхати через центр у п’ятницю і суботу. В неділю весь центр буде закритий, як зазвичай.

Якщо ми говоримо про суботу, то ралі буде на трикутнику вул. Вітовського – вул. Гвардійська – вул. Стрийська. Власне на тому відтинку теж буде перекритий рух під час проведення перегонів. Тому громадський транспорт буде об’їдати по вул. Сахарова чи по вул. Франка. Власники приватного автотранспорту теж будуть обминати закриті частини тими ж шляхами. Тут обмеження будуть діяти з 11.00 до 18.00 год у суботу. Один день», – повідомив під час прес-конференції Олег Засадний, в.о. начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР.

Нагадаємо, при фестивалі діятиме медіа-центр, який розташовуватиметься на пр. Свободи, 20 у ресторані Лівий берег. Триває акредитація на фестиваль. Акредитацію можна отримати заповнивши форму на сайті  http://www.leopolis-grand-prix.com/ у розділі «медіа».

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.