дивись.info

На Львівщині стартували «Репід Трайдент-2013». Фото

На Львівщині стартували «Репід Трайдент-2013». Фото

З 8 до 19 липня 2013 року на Львівщині, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон) відбуватимуться українсько-американські військові навчання «Репід Трайдент-2013» за участі понад 1300 військовослужбовців із 19 країн світу.

Під час навчань здійснюватиметься рух військових колон. Тому деякі зони автодоріг на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки будуть обмежені для руху цивільного автотранспорту. Також залучатиметься бронетехніка та проводитимуться навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуться польоти вертольотів армійської авіації.

Керівництво навчань із міркувань турботи про безпеку цивільного населення наполегливо просить у цей період не відвідувати розташування навчальних ділянок полігону. Не заходити, або  не заїжджати, будь-яким видом транспорту у зони позначені покажчиками, або оточені допоміжним персоналом. Дотримуватись правил дорожнього руху під час зустрічі на автодорогах із військовими автоколонами. Уважно та своєчасно спостерігати за сигналами спеціальних машин ВІБДР, що супроводжуватимуть рух військової техніки.

Мешканців також просять не проводити збір ягід та грибів на території полігону – деякі визначені зони на цей період вважаються закритими.

Командування міжнародних військових навчань звертається до мешканців навколишніх населених пунктів Яворівського району Львівської області та громадян, які планують свій відпочинок у цій місцевості, з проханням із розумінням поставитись до певних обмежень та незручностей, пов’язаних із проведенням військових навчань та посиленими заходами безпеки зі сторони військових.

Військовослужбовці Збройних Сил України сподіваються на підтримку співвітчизників та розуміння важливості проведення міжнародного військового заходу на території нашої держави.

Про це повідомила прес-група військових навчань

07-07-2013 019 07-07-2013 037 07-07-2013-t 446 07-07-2013-t 449 07-07-2013-t 454

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.