дивись.info

З Олімпіадою 2022 Боржава обжене Буковель

З Олімпіадою 2022 Боржава обжене Буковель

Проведення Зимових Олімпійських ігор (ЗОІ) 2022 року, якщо Україна виборе на це право, зробить полонину Боржава (Закарпатська область) найвідомішим курортом у всій Східній Європі. У цьому переконаний перший заступник голови Воловецької райдержадміністрації Іван Лопіт, який додає, що за потенціалом Боржава зможе легко обігнати відомий український гірськолижний курорт Буковель.

Як розповідає воловецький посадовець, тамтешня міська влада сприймає олімпійські перспективи Боржави, як шанс на розбудову комунікацій, інфраструктури, і що дуже важливо – появу нових робочих місць.

«Воловецький район з кількістю населення у 24450 громадян має найвищий рівень в області з безробіття – 6,1%. Минулого року за межі країни на заробітки виїхало 1300 осіб. Вони переважно їдуть на будівництво до Москви та Санкт-Петербургу, а також на лісорозробку до Сибіру. Ще 350 людей виїжджало минулого року працювати за межі області, тобто разом це 1650. Тому є очевидним, що члени сімей всіх цих людей були б дуже раді, якби робочі місця для них та інших мешканців району з’явилися б під боком, вдома», – зазначає перший заступник голови Воловецької райдержадміністрації.

Нещодавно у Львові, на засіданні оргкомітету з підготовки заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул заявив: «Підготовка до проведення в Україні Зимових олімпійських ігор 2022 року  сприятиме поверненню в нашу державу українців, які зараз працюють за кордоном. Досвід та знання якими вони володіють може бути використаний в Україні. Додому повернуться працьовиті та досвідчені робітники, будуть впроваджені нові технології , возз’єднаються тисячі і тисячі українських сімей».

Нагадаємо, 5 червня 2013 року Президент України Віктор Янукович призначив Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула головою оргкомітету з підготовки заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в 2022 році Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Україні. 14 червня цього року під час бізнес-форуму на НСК «Олімпійський» Олександр Вілкул заявив, що Україна буде подавати заявку і збирається виграти право на проведення Зимової Олімпіади 2022. Змагання планують проводити у Львові, Тисовці (Львівська область) та Боржаві (Закарпатська область).

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.