дивись.info

У Львові облаштують 28 зупинок громадського транспорту

У Львові облаштують 28 зупинок громадського транспорту

Депутати Львівської міської ради під час сесії прийняли ухвалу про впорядкування зупинок громадського транспорту у Львові.

Як йдеться в ухвалі, із метою поліпшення стану зупинок громадського транспорту у Львові та підвищення комфорту пасажирів міська рада погодила встановлення на зупинках громадського транспорту вбудованих тимчасових споруд (зупиночних комплексів підвищеного комфорту), а також погодила приватному підприємству «Вперед» місць для облаштування зупиночних комплексів підвищеного комфорту.

Також приватне підприємство зобов’язане розробити та подати паспорти прив’язки зупиночних комплексів.

У доповненні до ухвали йдеться про облаштування зупиночних комплексів підвищеного комфорту у кількості 28 штук із дозволом на здійснення діяльності протягом п’яти років.

Зокрема такі комплекси планують облашувати на вулицях: Грінеченка, 2а, Миколайчука (напроти будинку 28), на проспекті Чорновола, 65 (біля Арсену), на Величковського, 2, на Величковського, 40, на Широкій, 94, на Суботівській, 8, на Сяйво, 15, на проспекті Червнової Калини 55, на Хоткевича, 34, на Червоної Калини, 81, на Скрипника, 12, на Червоної Калини, 105, на Червоної Калини, 92, на Антоновича, 4, на Червоної Калини, 49, на Кавалерідзе, 16, на Дж. Вашингтона, 5, на Любінській, 102, на перехресті Кульпарківської та Виговського, на Науковій, 64, на Науковій, 62, на перехресті Наукової та Тролейбусної, на Володимира Великого, 22, 26а і 61 і на Підголоском, 2

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.