Навпроти Львівської міськради може завалитись будинок (відео)

Сьогодні у Львові відбулась прес-конференція щодо ситуації на площі Ринок, 16 – Староєврейській, 9, участь у якій взяли начальник управління охорони історичного середовища Львівської міської ради Лілія Онищенко, начальник Львівського міського управління міліції Сергій Зюбаненко, громадський діч Андрій Мисик та представник мешканців Ірина Багрій.

Про це повідомив кореспондент «Дивись.info»

Як розповіла Ірина Багрій, із початку 2013 року на внутрішньому дворику будинку, який є прибудинковою території будинку площі Ринок, 15, 16, 17 самовільно встановлено літній майданчик.

Сусіднім мешканцям нема де відпочивати і перегороджено доступ до інших будинків, тому, каже Багрій, має місце порушення державних будівельних норм. Крім того, пару днів тому невідомий власник пробив фундамент будинку площі Ринок, 16.

«Тобто безпосередньо пошкоджено конструктивний елемент даного будинку, потім проник у підвал, які є у спільній власності усіх мешканців. У фундаменті величезний отвір, який ставить під загрозу усьому фундаменту і загрожує обвалу будинку, який знаходиться якраз навпроти Львівської міської ради», - сказала Ірина Багрій.

Вона наголосила, що будівельні роботи і надалі продовжуються, а мешканці вимагають повного зупинення робіт.

«Мешканців загадково доставили у райвідділ. Інші особи, які прийшли від власника будинку на Староєврейській, були допущені у підвал і розпочали роботу», - розповідає вона і запитує, чому міліція пропустила невідомих осіб у підвал будинку.

Вона також розповіла, що існує розпорядження Галицької РА № 103 від 20 березня 2013 року про демонтаж самовільно встановленого каркасу, однак доля виконання цього розпорядження так і залишається невідомою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Інші події

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: