дивись.info

14 млн. євро грантових коштів отримає Львівщина на реалізацію обласних проектів

14 млн. євро грантових коштів отримає Львівщина на реалізацію обласних проектів

Про це повідомив в.о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської облдержадміністрації Лев Захарчишин сьогодні, 8 серпня, під час прес-конференції щодо налагодження співпраці з регіонами іноземних держав та формування й популяризації туристично-рекреаційної привабливості Львівщини.

“На Львівщині укладено понад 50 різноманітних угод про співпрацю з іноземними регіонами, однак не всі реалізуються повною мірою. Підписання міжрегіональної угоди – це робота двох сторін і,  на жаль, не завжди наш міжнародний імідж є достатньо привабливим. Проте, не зважаючи на всі галузеві проблеми, в області все ж таки є міжнародна співпраця. Так, за програмами попередніх років на Львівщину буде залучено 14 млн. євро грантових коштів Європейського союзу”, – сказав Л.Захарчишин.

Зазначимо, що ці кошти будуть спрямовані на реалізацію різних обласних програм екологічного, інфраструктурного, гуманітарного та освітнього характеру.

Окрім того, Л.Захарчишин наголосив, що є певні інфраструктурні можливості, щоб використовувати Львівщину як важливий транзитний вузол в Європу. До того ж, саме прикордонне співробітництво в стратегії розвитку Львівщини визначено як пріоритетний напрям.

В.о. директора департаменту також зазначив, що туризм є галуззю економіки, а не політики, а тому влада повинна розробити і активізувати комфортний механізм підтримки бізнесменів, що працюють чи мають намір працювати в галузі туризму на Львівщині.

Лев Захарчиши розповів, що на наступний рік заплановано розвивати зелений туризм,  а також завершити ознакування основних туристичних маршрутів та доріг області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.