дивись.info

Зі Львова до Варшави можна буде доїхати 339 км залізницею

Зі Львова до Варшави можна буде доїхати 339 км залізницею

12 серпня голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів робочу нараду з питань підготовки зустрічі голови ОДА з Секретарем штату (керівником апарату) Міністерства транспорту, будівництва і морського господарства Республіки Польща Збігнєвом Ринасєвічем.

Під час наради  обговорили реалізацію проектів залізничного сполучення «Варшава-Львів-Варшава», будівництва нової концесійної автомобільної дороги «Львів-Краковець-Броди», будівництва пункту пропуску через державний кордон України «Грушів-Будомеж». Окрім цього, йшлося про залучення авіакомпаній із Польщі до співпраці із Міжнародним аеропортом «Львів» ім. Д.Галицького у сфері вантажних та пасажирських перевезень.

Учасники наради наголосили, що польська сторона теж зацікавлена у розвитку дорожньої інфраструктури та сполученням зі Львовом.

«Євросоюз передбачив на розвиток транскордонного співробітництва 100 млрд. євро, – сказав Віктор Шемчук. – Саме тому вкрай важливо, аби регіональні програми українсько-польського співробітництва активно впроваджувались у життя».

Варто також відзначити, що будівництво концесійної  автодороги Львів-Краковець (довжина 84,4 км) повинно забезпечити якісні та безпечні умови сполучення між автопереходом Корчова/Краковець та найбільшим містом і транспортним вузлом західного регіону України містом Львів. Проектом будівництва передбачено вихід нової автодороги на автомагістраль державного значення М-06 Київ-Чоп шляхом створення північного обходу м. Львова, що додатково сприятиме виведенню за межі міста існуючого і перспективного транзитних потоків.

Також, за словами представників Львівської залізниці, в разі реалізації проекту залізничного сполучення «Варшава-Львів-Варшава» ми матимемо найкоротший шлях від Львова до Варшави – 339 км.

Зазначимо, що одним із варіантів вирішення питання щодо збільшення пропускної спроможності залізниці на дільниці Львів-Варшава передбачається будівництво нової суміщеної залізничної колії зі ст. Рава-Руська до ст. Брюховичі. Від кордону до смт Брюховичі потяг рухатиметься 72 хвилини. Загальна вартість цього проекту понад 400 млн.грн.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.