дивись.info

У Львові покажуть “Відкритий доступ”

У Львові покажуть “Відкритий доступ”

15 вересня  о 19.30 на подвір’ї Музею ідей у Львові (вул. Валова, 18а) в рамках 20-го Львівського форуму видавців відбудеться показ та обговорення документального альманаху «Відкритий доступ».

У дискусії візьмуть участь: Сергій Лещенко, герой новели «Межигір’я», журналіст «Українська правда», Сергій Андрушко, автор новели «Школа» і головний редактор альманаху «Відкритий доступ», Жанна Довгич, автор новели «Дім з химерами», Аксиня Курiна, продюсер альманаху «Відкритий доступ», журналіст, кінознавець, Олег Рибачук, громадський діяч, Голова ГО «Центр UA», Наталка Соколенко, громадська діячка, журналістка, активістка руху «Стоп цензурі!», Аліса Рубан, громадська діячка, керівник напрямку доступу до публічної інформації ГО «Центр UA».

Документальний альманах «Відкритий доступ» складається з 5 новел: «Межигір’я» (автор – Володимир Тихий), «Афганець» (автор – Дмитро Коновалов), «Школа» (автор – Сергій Андрушко), «Дім з химерами» (автор – Жанна Довгич), «У кутку» (автор – Дмитро Тяжлов).

Події, зображені в альманасі, розгортаються після вступу в дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», за ухвалення закону впродовж кількох років боролися громадські організації, журналісти та експерти.

«Відкритий доступ» – це хроніки становлення громадянського суспільства, але також історії з життя самих героїв. Вони живуть у різних регіонах України, їх цінності та переконання різняться, вони не знайомі одне з одним, єдине, що їх об’єднує – активна громадянська позиція.

Фільм створено за ініціативи ГО «Центр UA» (Партнерство «Новий громадянин»).

Більш детальна інформація на офіційному сайті альманаху.

З усіх питань слід звертатись до Аліси Рубан: [email protected], (050) 302-94-35.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.