дивись.info

Львів прийматиме міжнародний турнір з художньої гімнастики

Львів прийматиме міжнародний турнір з художньої гімнастики

З 21 до 22 грудня традиційно до новорічних і різдвяних свят у Львові проводиться турнір з художньої гімнастики «Зимова казка». У змаганнях візьмуть участь 35 команд з різних країн Європи та України.

Основною метою змагань є залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою та спортом, підвищення спортивної майстерності, популяризація спорту в Україні та обмін досвідом між тренерами.

«Це значна подія не тільки для нашого колективу, а й для нашого міста в цілому.  Організатори турніру роблять все можливе, щоб змагання  перетворилися  на справжнє свято і принесли  кожній учасниці  радість і задоволення від участі в ньому. Кожна дитина і судді завжди отримують пам’ятні подарунки», – зазначають організатори змагань.

На змагання, які відбуваються щорічно з 2005 року, прибудуть понад 170 учасниць та тренерів, які представлятимуть Україну, Польщу, Болгарію, Словаччину та Ірландію.

Турнір відбувається за ініціативи ДЮСШ «Галеон».

Змагання відбуватимуться впродовж двох днів у спортивному комплексі «Галичина» за адресою: вул. Керченська, 8. Початок змагань 21 грудня о 9.00 годині.

Про це Дивись. Інфо повідомила прес-служба ЛМР

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.