дивись.info

На Винниках планують побудувати трасу для санкарів, – експерт

На Винниках планують побудувати трасу для санкарів, – експерт

Неможливість спортсменам тренуватись в Україні значно ускладнює процес підготовки до Олімпіади.

Сьогодні, 19 грудня, у Львові відбулась прес-конференція на тему: «Про підготовку спортсменів Львівщини до зимових Олімпійських ігор в Сочі»

Учасники: начальник управління молоді та спорту ЛОДА Юрій Майборода; старший тренер збірної команди України з санного спорту Тарас Гарцула; Андрій Кісь, Олена Стецків, Олена Шхумова, Олександр Оболончик- спортсмени-львів’яни, які вибороли ліцензії на участь в Іграх.

Про це повідомляє кореспондент Дивись.Інфо

Юрій Майборода окреслив основні проблеми, які постають під час підготовки до Зимової Олімпіади 2014.

Основною проблемою наразі є відсутність тренувальних трас для санкарів.  Спікер сподівається на те, що в найближчому часі розпочнеться будівництво таких трас на Чортових Скелях у Винниках.

Наразі команда тренується у Європі – у Латвії та Німеччині і коштують такі тренування недешево – 25 євро за один спуск з людини.

Андрій Кісь зазначає, що неможливість тренуватись у рідній країні значно ускладнює процес підготовки.

Окрім того, для тренувань та змагань замало мати одні санки. Тарас Гарцула повідомляє, що ціна санок в Росії складає близько 10 тисяч доларів. І їх виготовляє спеціально для спортсменів російська фірма «Марія».

Українських санкарів в такому руслі ніхто не підтримує.

Втім, це не заважає українським спортсменам здавати на велику кількість ліцензій та показувати гідний результат на змаганнях.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.