дивись.info

Пластуни діляться Вифлеємським вогнем миру з львів’янами

Пластуни діляться Вифлеємським вогнем миру з львів’янами

17 грудня Вифлеємський вогонь потрапив до Львова звичним шляхом — через взаємний і дружній потиск рук по обидва боки кордону станичних Львова, Україна та Томашува Любелького, Польща.  Цього ж дня пластуни передали вогонь громаді Львова та залишили його на зберігання в Соборі Святого Юра.

Досі Вифлеємський вогонь зберігався у Соборі Святого Юра, але 22 грудня пластуни почали передавати його громаді міста. Також 29 грудня і 5 січня пластуни будуть передавати його  до всіх церков міста, а також до лікарень, сиротинців та пенітенціарних установ. Пластуни Львова, усвідомлюючи свою велику соціальну місію та обов’язок, будуть поширювати його у всі церкви Львова, щоб кожен охочий зміг відчути передріздвяне тепло Вифлеємського вогню миру.

«Ми робимо так, щоб це світло вогню з Вифлеєму було доступним кожному, незалежно від його віку, статі, соціального статусу чи народності. А у святкову ніч – цей вогонь зможе об’єднати всі покоління, всіх громадян України в спільній молитві до Господа в такі непрості часи для нашого народу», – розповів координатор акції у Львові Тарас Іщик.

Цього року Святий Вогонь пластуни принесли і на Євромайдан.

Довідка

Контакти: Тарас Іщик, тел. +38 093 658 78 29, [email protected].

Христина Процак

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.