дивись.info

У Львові завершився турнір зі спортивної акробатики

У Львові завершився турнір зі спортивної акробатики

19 – 22 грудня 2013 року в гімнастичному залі спортивного корпусу Львівського державного університету фізичної культури (вул. Д. Дудаєва, 8) відбувся V Всеукраїнський відкритий турнір зі спортивної акробатики, пам’яті Заслуженого тренера України Олексія Чернявого.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Аліна Сениця (м.Львів).

Змагання проведено під егідою Федерації гімнастики України й за дієвої підтримки управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, відділення НОК України у Львівській області, обласної федерації гімнастики та Львівського державного університету фізичної культури.

У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів – вихованців провідних дитячо-юнацьких спортивних шкіл України, зокрема команди з Вінниці, Луцька, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Орджонікідзе, Білгород–Дністровського, Одеси, Березівки, Борислава, Дрогобича, Львова, а також гості з Молдови (м. Бендери).

Акробати змагалися у всіх вікових групах (11-16, 12-18, 13-19 років та дорослі) за програмою юнацьких розрядів, І розряду, кандидатів у майстри спорту.

В урочистій церемонії відкриття та закриття цих змагань взяли участь вихованці «Театру спорту» (ЛДУФК), вокальної студії «Зоряна соната» та спортивного клубу «Ніка».

19 грудня, з нагоди Дня Святого Миколая, львівський театр «Воскресіння» подарував усім учасникам турніру свою виставу «У пошуках Святого Миколая». Усі учасники та тренери турніру були відзначені новорічними солодкими подарунками та пам’ятними значками турніру, переможці та призери – медалями та дипломами.

Високий рівень спортивної майстерності продемонстрували вихованці акробатичних шкіл Вінниці, Дрогобича, Кривого Рогу, Одеси, Орджонікідзе, Білгород-Дністровського, Луцька, Львова, Борислава та гості з Бендер.

Технічні результати:

Кращими серед акробатів за програмою кандидатів у майстри спорту України виявилися:

Серед чоловічих пар 1. Погребняк Костянтин – Сопотницький Назар (м. Борислав, ДЮСШ);

Серед жіночих груп    1. Хамандяк Валерія – Данилюк Олександра – Соболєва Вікторія (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського).

Серед дорослих:

Серед чоловічих пар     1. Єгоров Павло – Кораблін Микита (м. Бендари, СДЮШОР №1);

2. Кроцевич Андрій – Лопатін Денис (м. Львів, СК «Скіф Україна»)

Серед жіночих груп    1. Коцур Катерина – Леськів Юлія – Муляр Анна (м. Львів, СК «Скіф Україна»).

У віковій групі 13-19 років:

Серед жіночих пар  1. Мисишин Мар’яна – Мисишин Анна (м.Дрогобич, ДЮСШ МОН).

 У віковій групі 12-18 років:

Серед жіночих пар  – 1. Табачинська Олександра – Пилип’як Юлія (м.Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського);

2  Руденко Христина Костенкюк Катерина (м.Бендари СДЮШОР №1);

Серед чоловічих груп 1. Брогоренко Едуард – Титов Максим – Кукош Ерік – Гордець Данило (м.Бендари СДЮШОР №1).

 У віковій групі 11-16 років:

Серед жіночих пар  1. Дода Софія – Капланська Інна (м. Вінниця, ОДЮСШ, «Колос»);

2. Морозова Юлія – Лунько Олена (м. Вінниця, ОДЮСШ, «Колос»);

3.Чеботарьова Анастасія – Якимович Ірина (м. Львів, ДЮСШ № 5).

Серед чоловічих пар 1. Хажанець Іван – Земляний Микола (м. Орджонікідзе, ДЮСШ, МОН);

Серед змішаних пар  1. Сараєв Ілля – Шапкова Антоніна (м. Бендери, СДЮШОР №1);

2. Кіцера Лілія Литвин Юрій (м. Львів, ДЮСШ № 5);

Серед жіночих груп  1. Тарабаню Тетяна – Юхимюк Ірина – Юриста Мар’яна (м. Луцьк, ОДЮСШ);

2. Журавльова Софія – Курінна Наталія – Стромова Катерина (м.Кривий Ріг, ДЮСШ № 1);

3. Скалозуб Діана – Черноморченко Валерія – Сідюк Анастасія (м. Білгород-Дністровський, ДЮСШ  МОН).

 За програмою І розряду

Серед жіночих пар 1. Конюшенко Анастасія – Ткаченко Карина (м. Орджонікідзе, ДЮСШ МОН);

2. Кобець Валерія – Козловські Вікторія (м. Кривий Ріг, ДЮСШ № 1);

Серед чоловічих пар    1. Дебот Віталій – Дебот Олег – (м. Львів, ДЮСШ №5);

2. Бабіков Ростик – Перепелиця Віктор (м. Дніпродзержинськ, КЗ ДЮСШ №4 МОН);

Серед жіночих груп 1. Снітько Анастасія – Ситнікова Альона – Перепелиця Вікторія (м. Дніпродзержинськ КЗ ДЮСШ №4 МОН);

2. Сайкова Валерія – Варналі Вікторія – Поспелко Марія (м. Білгород-Дністравський ДЮСШ  МОН);

Серед чоловічих груп 1. Заульський Спартак – Суховільський Олександр – Шелесько Дмитро – Зубік Даниїл (м.Орджонікідзе  ДЮСШ  МОН);

За програмою І юнацького розряду:

Серед чоловічих груп 1. Балабанов Станіслав – Селіванов Іван – Захарченко Микита – Грицая Олександрм  (м.Орджонікідзе, ДЮСШ МОН);

Серед жіночих груп 1. Орищак Марія – Федик Юлія – Білинська Оксана (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського);

2. Кириченко Антоніна – Шуптар Тетяна – Знак Ірина (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського);

3. Заліско Софія – Лукаш Тетяна – Дудик Оксана (м. Львів, ДЮСШ №5).

Серед змішаних пар – Фоменко Ілля – Карпенко Марина (м.Одеса КПНЗ ДЮСШ №1 Україна).

Серед чоловічих пар  1. Федорчук Максим – Ферендович Маркіян (м.Львів, ДЮСШ №5).

Серед жіночих пар   1. Юськів Наталія– Вербицька Надія (м.Дрогобич,   ДЮСШ ім. І.Боберського);

2. Івакіна Ольга – Парфентьєва Руслана (м. Одеса, КПНЗ ДЮСШ №1 Україна);

3. Коверко Яна – Ходак Вікторія (м. Львів)

За програмою ІІ юнацького розряду

Серед жіночих груп  –      1. Косьміна Дар’я  – Сахарук Дарина – Фещенко Анна (м. Луцьк ОДЮСШ);

2. Промкіна Юстина – Ісаєнко Софія – Гринько Анастасія (м.Львів);

3. Стоянова Поліна – Лупашко Маріана – Бучковська Марія (м. Березівка, ДЮСШ).

Серед змішаних пар –  Мазурець Ярослав – Остапчук Іванна (м. Луцьк, ДЮСШ).

Серед чоловічих пар    1. Буланов Владислав –  Іщенко Богдан (м. Львів, ДЮСШ №5);

2. Говтвян Валерій – Губський Денис (м. Дніпродзержинськ, КЗ  ДЮСШ № 4);

3. Боцуляк Владислав – Онишко Михайло (м. Березівка ДЮСШ

Серед жіночих пар  – 1. Кузнєцова Юлія – Сліпчук Єва (м.Луцьк ОДЮСШ);

2. Рассолова Юліана – Паскаль Аліна (м.Одеса, КПНЗ ДЮСШ №1 Україна);

3. Рудко Софія – Марфутіна Катерина (м.Львів, СК).

 За програмою ІІІ юнацького розряду

  Серед жіночих груп     1.  Ткаченко Дана – Бабенко Карина – Ткаченко Катерина (м. Орджонікідзе, ДЮСШ  МОН);

Серед змішаних пар    1. Буга Данило  – Білевич Наталія (м. Львів СК);

2. Івакін Володимир –  Лазаревіч Софія (м.Одеса, КПНЗ ДЮСШ №1 Україна).

Серед чоловічих пар     1.  Зелінський Арсен – Зелінський Ігор (м. Львів, СК).

Довідка:

Олексій Федорович Чернявий – один із засновників львівської школи акробатики, один з перших Заслужених тренерів України в цьому виді спорту; упродовж тривалого часу працював на кафедрі гімнастики Львівського державного інституту (нині університету) фізичної культури.

 Ольга Ведернікова – головний спеціаліст управління молоді та спорту ЛОДА

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.