дивись.info

У Львові підведуть підсумки конкурсу «Різдвяна пошта»

У Львові підведуть підсумки конкурсу «Різдвяна пошта»

Завтра, 24 грудня, о 12.00 год. у малій сесійній залі ЛМР працівники Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть підсумки щорічного конкурсу вітальних листівок «Різдвяна пошта», повідомили Дивись. Інфо у прес-службі ЛМР

Під час заходу авторів кращих робіт відзначать дипломами, подарунками та запросять на льодову ковзанку на площі Ринок. Окрім цього, усіх учасників  почастують випеченими миколайчиками та проведуть для них екскурсійний тур Львовом на Чудо-поїзді.

«Цьогоріч до проведення конкурсу долучилось 154 дитини – читачі дитячих бібліотек, гуртківці центрів творчості, діти з інтернатних закладів, дитячих будинків, діти-сироти, неповносправні, а також просто маленькі мешканці міста. Виготовлено близько 200 робіт. У кожну роботу наші учасники вклали не лише творчі здібності, але й частинку серця. Різдвяні листівки після виставки отримають представники влади, меценати, відомі діячі у галузях політики, культури та одинокі львів’яни», – зазначила Наталія Клапатюк, начальник відділу соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.