дивись.info

Казначейство боргує Львову понад 96 млн грн

Казначейство боргує Львову понад 96 млн грн
Заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун учора на брифінгу повідомила, що цього року буде скасовано право позаконкурсного вступу до вишів майже для всіх «пільгових» категорій абітурієнтів. \

За інформацією департаменту фінансової політики, станом на сьогодні не виконуються платіжні доручення міста загалом на 96 млн 87 тис грн.. Водночас борг з’явився не лише за незахищеними статтями видатків – понад 6,9 млн грн. блокують вже і за захищеними статтями, повідомили Дивись. Інфо повідомили у прес-службі ЛМР

Борг у понад 89 млн грн. залишається за незахищеними статтями, з них – 46,4 млн грн. до бюджету розвитку та понад 30,8 млн грн. до загального фонду міського бюджету.

Як повідомляє Олег Береза, директора ЛКП «Львівавтодор», працівники підприємства станом на сьогодні отримали заробітну плату за листопад. Платіжні доручення підприємства не виконуються на близько 2 млн грн..

Також за інформацією департаменту гуманітарної політики, через затримки коштів у казначействі є заборгованість із виплати заробітної плати соціальним установам, Львівському міському центру реабілітації «Джерело», а також працівникам театрів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.