дивись.info

Депутати розглянули питання щодо підготовки проекту бюджету Львівської області на 2014 рік

Депутати розглянули питання щодо підготовки проекту бюджету Львівської області на 2014 рік

26 грудня на засіданні постійної комісії з питань бюджету,  соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради депутати розглянули питання щодо підготовки проекту бюджету Львівської області на 2014 рік, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі обласної ради

Відповідно до процедури, яка визначена Бюджетним кодексом, впродовж 14 днів після прийняття державного бюджету України повинні бути прийняті обласний та місцеві бюджети. Проект державного бюджету розглядатиметься у Верховній Раді орієнтовно 16 січня, а після його публікації розпочнеться інтенсивна робота на рівні обговорення проекту обласного бюджету.

Проте постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради розпочало роботу над основним фінансовим документом області заздалегідь. Зокрема, уже проведено бюджетні слухання комунальних закладів та установ. А також планується провести публічне обговорення державного бюджету з залученням громадських організацій, яке буде відображати, з одного боку, професійну оцінку, з іншого боку – думку громадськості.

Голова бюджетної комісії Ярослав Качмарик зазначив: «Сьогодні, на жаль, ми не маємо чіткості навіть на рівні загальнодержавних макропоказників. Розрахунки, які є в обласному бюджеті, орієнтовні. Але дискусії на тему, яким має бути бюджет розвитку Львівщини, вже розпочались. Безумовно, хотілось би, щоб в бюджеті області було закладено кошти, які в дійсності сприяли б розвитку територій. До прикладу, це кошти, необхідні для фінансування мікропроектів, дофінансування проектів міжнародних, кошти на капітальні видатки, зокрема, на реконструкції чи будівництво закладів соціальної сфери».

Нагадаємо, депутати комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради планують залучити до процесу підготовки обласного бюджету громадськість і фахівців, які можуть забезпечити публічність процесу та якість розробки документу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.