дивись.info

Садовий обіцяє, що наступного року будівництво трамваю на Сихів таки розпочнеться

Садовий обіцяє, що наступного року будівництво трамваю на Сихів таки розпочнеться

Обіцяний ще до Євро-2012 маршрут нарешті буде реалізовано

Про це стало відомо сьогодні, 27 грудня, у Львові під час прес-конференції щодо підписання кредитного договору між ЄБРР та ЛКП «Львівавтодор» на продовження трамвайного маршруту №4 до Сихова.

Про це повідомляє кореспондент Дивись. Інфо.

На прес-конференції були присутні: міський голова Львова Андрій Садовий, директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, провідний банкір ЄБРР Денис Гайовий.

Підписана угода продовжує перший інфраструктурний проект, ініційований містом та ЄБРР у 2009 році.

Реалізація даного проекту дозволить продовжити трамвайну лінію №4, яка поєднає Сихів з центром Львова.

На думку замовників, це покращить надійність чистого електричного громадського транспорту і зменшенню викидів газу від автомобільного транспорту.

Щодо фінансової сторони угоди, то ЄБРР надасть Львову позику у розмірі 6 млн євро, а також планується підписання договору з німецьким Міністерством навколишнього середовища на отримання гранту у розмірі 5 млн євро.

Строк надання позики від банку – 7 років. Перший рік є пільговий, а протягом наступних 6-ти років кредит буде погашено 12-ма рівними частинами кожних півроку.

Будівничі роботи планується виконати протягом 6-8 місяців, безпосередня робота почнеться навесні 2014 року.

Тендер на проведення робіт виграла компанія «ONUR». Крім цього, Садовий наголосив, що у бюджеті на 2014 рік місто повинно передбачити близько 60 млн грн для співфінансування проекту.

Нагадаємо, що маршрут трамваю №4 буде закінчуватись на Санті Барбарі, а також два технічних кільця буде побудовано по вулиці Стуса і біля кінотеатру ім. О. Довженка.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.