дивись.info

Солістку-вокалістку Львівської облфілармонії Ольгу Фенюк відзначили подякою облради

Солістку-вокалістку Львівської облфілармонії Ольгу Фенюк відзначили подякою облради

Вчора, 29 грудня, голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ Роман Ковальчук привітав солістку-вокалістку Львівської обласної філармонії Ольгу Фенюк з 25-літтям творчої діяльності, повідомили Дивись. Інфо у прес-службі облради.

Від імені голови обласної ради Петра Колодія, Роман Ковальчук передав вітання солістці-вокалістці Львівської обласної філармонії та вручив їй Подяку обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток української культури, високу професійну та виконавську майстерність та з нагоди 25-річчя творчої діяльності.

Довідка

Народилася на Львівщині. 1989 року закінчила Львівську державну консерваторію ім. М. Лисенка у класі сольного співу  проф. В. Чайки. Лауреат Міжнародного фестивалю-конкурсу української пісні «Золоті трембіти»(1988).

Працювала солісткою Заслуженої хорової капели України «Трембіта», і оперної студії при Львівській державній консерваторії ім. М. Лисенка. З 1995 р. – солістка Львівської філармонії. В репертуарі – арії з опер та оперет, романси, українські народні пісні.

Підготувала сольні програми «Як безмежно любо жити» з творів С. Людкевича, вечір українського класичного романсу «Чуття скарб багатий» . Гастролювала в Україні, Польщі, Бельгії, Німеччині, США.

У 2013 році отримала обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації «музичне мистецтво» за тематичні програми та видання компакт-дисків «Український романс з творів Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Колесси, Станіслава Людкевича та вагомий внесок у популяризацію творчості галицьких композиторів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.