дивись.info

Підведено підсумки ХХІV Спартакіади 2013 року серед команд обласних організацій профспілок Львівщини

Підведено підсумки ХХІV Спартакіади 2013 року серед команд обласних організацій профспілок Львівщини

На засіданні Президії обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Україна” проаналізовано й підбито підсумки проведення комплексних спортивних змагань за програмою ХХІV Спартакіади 2013 року серед команд обласних організацій профспілок Львівщини, повідомила Дивись. Інфо заступник начальника управління молоді і спорту ЛОДА Оксана Вацеба.

Загалом, відповідно до спільної постанови Президії обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Україна” та Виконавчого комітету об’єднання профспілок Львівщини й за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, упродовж травня-листопада місяців 2013 року проведено фінальні змагання серед збірних команд обласних організацій профспілок Львівщини. У програмі Спартакіади були передбачені змагання з 7 видів спорту: міні-футболу, настільного тенісу, боулінгу, легкоатлетичного кросу, оздоровчого туризму, шахів та шашок.

Всього у фінальних стартах взяли участь 10 збірних команд галузей: залізничного транспорту; культури; вугільної промисловості; освіти і науки; нафтогазової промисловості; будівництва та промисловості будівельних матеріалів; соціальної сфери; автомобільного і сільськогосподарського машинобудування; агропромислового комплексу; Академії наук України.

При цьому відзначено успішний виступ таких команд обласних організацій профспілок: вугільної промисловості (голова обласної організації профспілки Олег Турчин); залізничного транспорту (голова дорожнього комітету профспілки ДТГО «Львівська залізниця» Андрій Сенишн); нафтової та газової промисловості (голові обласної організації профспілки Михайло Драбчук); освіти і науки (голова обласної організації профспілки Марія Яцейко); будівництва та промисловості будівельних матеріалів голова обласної організації профспілки Марія Карвацька).

Не взяли участі у фінальних стартах Спартакіади команди галузей: машинобудівників та приладобудівників, текстильної та легкої промисловості, автотранспорту та шляхового господарства, лісових галузей, радіоелектроніки та машинобудування, хімічних та нафтохімічних галузей, енергетики та ЕТП, житлово-комунальних господарств.

Активну участь в організації та проведенні ХХІV Спартакіади серед команд обласних організацій профспілок Львівщини взяли головні фахівці облорганізації В. Вагін, Н. Кустова та голови міських організацій ФСТ “Україна”.

У 2014 році відбудеться ювілейна ХХV робітнича Спартакіада профспілок Львівщини, яка буде присвячена відзначенню 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка.

За підсумками фінальних змагань XХІV Спартакіади ФСТ “Україна” 2013 року відповідними Кубками будуть відзначені:

у загальнокомандному заліку

– за перше місце – Дорожній комітет профспілки працівників залізничного транспорту ДТГО «Львівська залізниця»

– за друге місце – Обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

– за третє місце – Обласна організація профспілки працівників вугільної промисловості.

 

в окремих видах програми

шахи

 

– за І місце – Дорожній комітет профспілки працівників ДТГО «Львівська залізниця»

– за ІІ місце – Обласна організація профспілки працівників вугільної промисловості

– за ІІІ місце – Обласна організація профспілки працівників освіти і науки

 

шашки

 

– за І місце – Обласна організація профспілки працівників агропромислового комплексу

– за ІІ місце – Обласна організація профспілки працівників вугільної промисловості

– за ІІІ місце – Дорожній комітет профспілки працівників ДТГО «Львівська залізниця»

 

настільний теніс

– за І місце – Обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

– за ІІ місце – Обласна організація профспілки працівників освіти і науки

– за ІІІ місце – Регіональна організація профспілки працівників Національної Академії наук

 

міні-футбол

– за І місце – Дорожній комітет профспілки працівників ДТГО «Львівська залізниця»

– за ІІ місце – Обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

– за ІІІ місце – Обласна організація профспілки працівників освіти і науки

 

боулінг

 

– за І місце – Дорожній комітет профспілки працівників ДТГО «Львівська залізниця»

– за ІІ місце – Обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

– за ІІІ місце – Обласна організація профспілки працівників культури

 

оздоровчий туризм

– за І місце – Обласна організація профспілки працівників вугільної промисловості

– за ІІ місце – Дорожній комітет профспілки працівників ДТГО «Львівська залізниця»

– за ІІІ місце – Обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

 

легкоатлетичний крос

– за І місце – Обласна організація профспілки працівників нафтової та газової промисловості

– за ІІ місце – Обласна організація профспілки працівників вугільної промисловості

– за ІІІ місце – Обласна організація профспілки працівників будівництва та ПБМ.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.